Články |
Czech PUG má 3 nové členy a Luky upgradoval z Pegasos I G3 na Pegasos II G4.
|
|||
Článek o Genesi a PegasosPPC v srpnovém Newsletteru (link již nefunguje) na stránkách firmy IBM!
|
|||
16. členem Czech Pegasos User Group se stal Motorolamen s Pegasosem I G3/600MHz - členové.
|
|||
Spouštění MS-DOS aplikací přímo z MorphOS? Žádný problém!
|
|||||
- « první
- ‹ předchozí
- …
- 247
- 248
- 249
- 250
- 251
- 252
- 253
- 254
- 255
- …
- následující ›
- poslední »

Poslední komentáře